403812_449765045057405_2005098342_n

Учасницям та учасникам, гостям фіналу 74-го чемпіонату України з шахів серед жінок та фіналу 83-го чемпіонату України з шахів серед чоловіків

Від імені Федерації шахів України вітаю Вас і всіх шанувальників шахів з видатною спортивною подією цього року – стартом чоловічого та жіночого фіналів чемпіонатів України 2014 року. У цьогорічних змаганнях вперше за роки незалежності беруть участь у повному складі чоловіча та жіноча збірні України – неодноразові чемпіони та призери Всесвітніх шахових олімпіад, чемпіонатів світу та Європи.

Проведення обох головних шахових змагань нашої країни цього року у Львові – це данина поваги всесвітньовідомій львівський шаховій школі, яка подарувала світу цілу низку видатних гросмейстері сучасності. Це – визнання її високого авторитету та вагомого внеску у визначні досягнення українських шахів.

Переконаний, що проведення цих найпрестижніших шахових змагань стане справжнім святом розуму і таланту, потужним стимулом для подальшого розвитку нашої улюбленої гри, новою яскравою сторінкою в історії шахів.

Щиро зичу всім учасникам яскравої, змістовної, безкомпромісної гри, нових творчих здобутків, а шанувальникам шахів – справжньої насолоди від яскравих, захоплюючих партій.

Президент Федерації шахів України
Віктор Капустін
pidpys-kapustin