Сеанси одночасної гри та зустріч з мером

17 листопада у Львові відбулися одразу два сеанси одночасної гри за участі відомих гросмейстерів та юних шахістів.

Цей захід пройшов у рамках чемпіонатів України з шахів серед чоловіків та жінок. Паралельно з сеансами відбулися дві автограф-сесії знаних українських зірок – з любителями древньої гри поспілкувалися екс-чемпіон світу Руслан Пономарьов, дворазовий олімпійський чемпіон Павло Ельянов та відомі львівські шахісти Юрій Криворучко і сестри Анна та Марія Музичук.

Перший сеанс відбувся у готелі «Варшава», де зараз проходить національна першість. Гросмейстери Захар Єфименко, Мартин Кравців та Назар Фірман проекзаменували 30 юних аматорів. Іспит був дуже цікавим – маестро виграли 29:1, втім, усі учасники сеансу були задоволені – така школа дорогого вартує.

Другий сеанс приймав креативний львівський заклад – клуб-кафе «Communa». Там Мартин Кравців зіграв 20 партій – й усі виграв.

Свідком шахового свята став мер Львова Андрій Садовий. Він поспостерігав за змаганнями, потім поспілкувався з учасниками сеансу і журналістами й нагородив гросмейстерів пам’ятними монетами на річницю Львова.

Андрій Садовий відзначив, що шахи – один з пріоритетних видів спорту у Львові. Й місцева влада зробить усе від неї залежне, аби «гра мудрих почувалася комфортно у нашому місті».

ДОВІДКА

Всі партії чемпіонату України онлайн, а також «живі» відео-коментарі, результати, фоторепортажі дивіться на офіційному сайті – 2014.chessclub.lviv.ua.

Місце проведення:
Львів, с. Малехів, готель «Варшава», вул. Жовківська, 1

Додаткова інформація:
Телефон – 067-449-05-87
E-mail – [email protected]
Анатолій Яворський, прес-аташе турніру

Листопад 18, 2014
© 2014 chessclub.lviv.ua
Слідкуйте за нами: